Комунальне некомерційне підприємство "Герцаївська міська лікарня" Герцаївської міської ради Чернівецької області
Міністерство охорони
здоров'я України

Рекомендації щодо розвитку закладу отримало від представників Чернівецької ОВА керівництво Герцаївської лікарні та голова територіальної громади.

Дата: 12.10.2023 12:27
Кількість переглядів: 28

Перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк та директорка Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОВА Наталя Свестун побували у закладі, ознайомилися із умовами перебування у ньому пацієнтів, обговорили з керівництвом лікарні подальші кроки з удосконалення роботи.

«Лікарня увійшла до спроможної мережі закладів охорони здоров’я області як загальний заклад і надає базові медичні послуги. Однак, є проблемні моменти: лікарі та медсестри отримують низьку зарплату, а пацієнти змушені частково купувати ліки за власні кошти. Для того, щоби виправити ситуацію потрібно розробити правильну концепцію розвитку закладу, зокрема, мова йде про розширення паліативного відділення, переформатування роботи інших підрозділів, які би дали можливість збільшити кількість пацієнтів у закладі та покращити якість надання медичних послуг жителям громад», - зазначає перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.

У закладі у найближчі два тижні відбудеться зміна керівного складу. Оновлена команда матиме завдання - у якнайшвидші терміни забезпечити покращення фінансового стану закладу.

Інформує Чернівецька обласна військова адміністрація